na stronę

Fuji Finest 2.1 to aluminiowy rower szosowy dla kobiet, łączy w sobie cechy konstrukcyjne i technologiczne najwyższej klasy modeli Fuji w sportowym, perfekcyjnie dopasowanym rowerze szosowym

Dostępny

Fuji Finest 2.3 to aluminiowy rower szosowy dla kobiet, łączy w sobie cechy konstrukcyjne i technologiczne najwyższej klasy modeli Fuji w sportowym, perfekcyjnie dopasowanym rowerze szosowym.

Dostępny

Rower szosowy karbonowy Gran Fondo 2.3 marki Fuji został stworzony dla kolarzy szukających wygodnego i lekkiego sprzętu. Zaprojektowany na długie dystanse zapewnia komfort jazdy.

Dostępny

Rower szosowy karbonowy Gran Fondo Classico 1.1. marki Fuji to idealny rower treningowy dla każdego triathlonisty. Zaprojektowany na długie dystanse zapewnia komfort jazdy. Rama z włókna węglowego C5 cechuje sie niesamowitą sztywnoscią a widelec z włókna FC-440 idealnie tłómi drgania przez co długa jazda staje się komfortowa. 

Dostępny

Rower szosowy karbonowy Gran Fondo Classico 1.3 marki Fuji to idealny rower treningowy dla każdego triathlonisty. Zaprojektowany na długie dystanse zapewnia komfort jazdy. Rama z włókna węglowego C5 cechuje sie niesamowitą sztywnoscią a widelec z włókna FC-440 idealnie tłómi drgania przez co długa jazda staje się komfortowa. 

Dostępny

Rower szosowy Fuji Roubaix 1.1.  został zaprojektowany w celu stworzenia jednego z najlżejszych aluminiowych rowerów wyścigowych na rynku. Dzięki swojej lekkości i doskonałej jakości jazdy Roubaix zmienia  postrzeganie tego, czym może być aluminiowy rower wyścigowy. Wyścigowe przełożenia i sportowa pozycja do Ci przewagę nawet w najtrudniejszych wyścigach.

Dostępny

Rower szosowy Fuji Roubaix 1.1. został zaprojektowany w celu stworzenia jednego z najlżejszych aluminiowych rowerów wyścigowych na rynku. Dzięki swojej lekkości i doskonałej jakości jazdy Roubaix zmienia  postrzeganie tego, czym może być aluminiowy rower wyścigowy. Wyścigowe przełożenia i sportowa pozycja do Ci przewagę nawet w najtrudniejszych wyścigach.

Dostępny

Rower szosowy Fuji Roubaix 1.3 został zaprojektowany w celu stworzenia jednego z najlżejszych aluminiowych rowerów wyścigowych na rynku. Roubaix 1.3 posiada widelec karbonowy. Dzięki swojej lekkości i doskonałej jakości jazdy. Roubaix zmienia postrzeganie tego, czym może być aluminiowy rower wyścigowy. Wyścigowe przełożenia i sportowa pozycja do Ci...

Dostępny

Rower szosowy Fuji Roubaix 1.5 został zaprojektowany w celu stworzenia jednego z najlżejszych aluminiowych rowerów wyścigowych na rynku. Roubaix 1.3 posiada widelec karbonowy. Dzięki swojej lekkości i doskonałej jakości jazdy. Roubaix zmienia postrzeganie tego, czym może być aluminiowy rower wyścigowy. Wyścigowe przełożenia i sportowa pozycja do Ci...

Dostępny

Rower szosowy Fuji Sportif 2.1 został zaprojektowany pod kątem wszechstronności i wydajności. Sportowy rower szosowy Sportif 2.1 znajduje się w środku gamy rowerów szosowych Fuji, idealnie nadaje się dla osób jeżdżących rekreacyjnie oraz dla szukających wrażeń i rywalizacji.

Dostępny