Sale! % Rower czasowy Fuji Norcom Straight 2.3 2018

Fuji Rower triathlonowy czasowy Norcom Straight 2.3 2018

Fuji

Nowy produkt

Norcom Straight 2.3 to rower triathlonowy czasowy Japońskiego producenta Fuji. Zaprojektowany i przebadany w tunelu aerodynamicznym pod każdym kątem. Kierownica z zamontowaną przystawką czasową umożliwia zajęcie wyciągniętej, aerodynamicznej pozycji. Dzięki szerokiemu zakresowi regulacji można zająć optymalną pozycję zgodną z preferencjami zawodnika.

-1 950,00 zł

8 999,00 zł

10 949,00 zł

sprawdź koszt dostawy

4 szt.

Darmowa dostawa

Jeśli kwota Twojego zamówienia przekroczy 99zł za wysyłkę nie zapłacisz ani złotówki.

30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni, aby zwrócić zakupiony produkt, jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z zakupu.

Więcej szczegółów w regulaminie.

Opis

  • Rodzaj rowru: Triathlonowy

Norcom Straight 2.3 to rower triathlonowy czasowy Japońskiego producenta Fuji. Zaprojektowany i przebadany w tunelu aerodynamicznym pod każdym kątem. Kierownica z zamontowaną przystawką czasową umożliwia zajęcie wyciągniętej, aerodynamicznej pozycji. Dzięki szerokiemu zakresowi regulacji można zająć optymalną pozycję zgodną z preferencjami zawodnika.

Specyfikacja:

Rocznik:2018
Rozmiar:49cm, 51cm, 53cm, 55cm, 57cm
Kolor:Carbon
Marka:FUJI
Model:Norcom Straight
Wersja:2.3
Waga:N/A
Rama:C5 aero carbon tubing, integrated seat clamp, integrated head tube, water bottle mount, aero stays w/ chainstay-mounted brake, vertical dropout w/ wheel-position adjustment
Widelec:FC-330 carbon aero monocoque w/ 1 1/8'' carbon steerer, integrated airfoil brakes
Przednia przerzutka:Shimano 105
Tylna przerzutka:Shimano 105, 11-speed
Brake levers:Oval 701 TT brake levers, forged alloy lever
Hamulce:TRP aero TTV
Kierownica:Oval Concepts 750, alloy base bar w/ 750 S-bend alloy extensions
Korba:Oval Concepts 300, forged 6066 arms, Praxis rings, 52/36T
Sztyca:Oval Concepts, aero carbon, multi-position
Stery:FSA, 1 1/8'' press fit top, integrated bottom bearing
Manetki:FSA Metron bar-end, 11-speed
Pedały:N/A
Kaseta:Shimano 105, 11-28T, 11-speed
Łańcuch:KMC X11, 11-speed
Koła:Oval Concepts 327, 700c 20/24H rims
Support:Praxis conversion bottom bracket
Opony:Vittoria Zaffiro Pro Slick, 700 x 23, 60tpi, folding

Geometria Roweru Fuji Norcom 2.3

SIZES(49cm)M(51cm)M/L(53cm)L(55cm)XL(57cm)
SEAT TUBE, CENTER TO TOP (A)473482488522539
SEAT TUBE, EFFECTIVE490510530550570
TOP TUBE, EFFECTIVE (B)495510527550567
HEAD TUBE (I)8590100140164
SEAT TUBE ANGLE (F)7878787878
HEAD TUBE ANGLE (E)72.572.572.572.572.5
CHAINSTAY (G)395395395395395
WHEELBASE (H)960975100610201039
FORK OFFSET4545454545
BOTTOM BRACKET DROP (K)6868686868
STACK (D)488493503540565
REACH (C)391405420435449
STANDOVER (L)770778785821843
STEM80809090110
HANDLEBAR WIDTH420420420420420
CRANK (M)170172.5172.5175175
WHEEL SIZE700700700700700

 

Wybór rozmiaru rowerów triathlonowych Fuji Norcom Straight 2.3:

Wzrost zawodnika (cm)

Rozmiar roweru

150-16049cm
160-17051cm
170-18053cm
180-19055cm
190-20057cm

Napisz opinię

Fuji Rower triathlonowy czasowy Norcom Straight 2.3 2018

Fuji Rower triathlonowy czasowy Norcom Straight 2.3 2018

Norcom Straight 2.3 to rower triathlonowy czasowy Japońskiego producenta Fuji. Zaprojektowany i przebadany w tunelu aerodynamicznym pod każdym kątem. Kierownica z zamontowaną przystawką czasową umożliwia zajęcie wyciągniętej, aerodynamicznej pozycji. Dzięki szerokiemu zakresowi regulacji można zająć optymalną pozycję zgodną z preferencjami zawodnika.

Te produkty mogą cię zainteresować

Więcej produktów w tej samej kategorii