Lista produktów producenta: Lazer

Produkty

Wyprzedaż!

Kask szosowy Lazer Blade to profesjonalny kask rowerowy w całości wykonany technologii In-Mold (zintegrowana skorupa z kaskiem) , zastosowany precyzyjny system dopasowania do głowy Advanced Rollsys System ARS zapewnia idealne dopasowanie do głowy. System ten całkowicie obejmuje głowę i pozwala na precyzyjne i stopniowe dopasowywanie rozmiaru do obwodu głowy.

Dostępny
Wyprzedaż!

Kask rowerowy szosowy Lazer O2 to profesjonalny kask dla najbardziej wymagających. Czteroczęściowa, zewnętrzna skorupa zintegrowana z kaskiem w procesie In-Mold zapewnia bezpieczeństwo. Marka Lazer stawia na zaawansowane rozwiązania technologiczne oraz nowoczesny nietuzinkowy wygląd.

Dostępny
Wyprzedaż!

Profesjonalny kask kolarski czasowy Lazer Wasp Air dla zawodników chcących osiągać najlepsze wyniki! Wykonany jest całkowicie w technologii In-Mold. Dzięki temu kask jest jednocześnie wytrzymały i lekki. Wygodny w użyciu i precyzyjny system dopasowania do głowy Advanced turnfit system ATS. 

Dostępny
Wyprzedaż!

Profesjonalny kask kolarski czasowy Lazer Victor dla zawodników chcących osiągać najlepsze wyniki! Wykonany jest całkowicie w technologii In-Mold. Dzięki temu kask jest jednocześnie wytrzymały i lekki. Wygodny w użyciu i precyzyjny system dopasowania do głowy Advanced turnfit system.

Dostępny