Lista produktów producenta: Arena

Produkty

Arena dla miłosników pływania i innych dyscyplin sportu, przygotowała uniwersalny plecak sportowy- Fastpack Core. Dzięki dużej komorze głównej, z szerokim otwarciem, w pełni komfortowo zmieścimy w nim niezbedne przedmioty, takie jak ręcznik czy odzież na zmianę. 

Dostępny

Stworzone z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach- okularki pływackie Cobra Core Mirror, marki Arena.

Dostępny

Cobra Core Mirror marki Arena to model okularów pływackich najwyższej jakości, przeznaczony do amatorskiego jak i profesjonalnego pływania.  Okulary wykonano w technologii Forward Vision o hydrodynamicznej formie. Posiadają mocno spłaszczone i twarde polięglanowe soczewki, które minimalizują opór wody.

Dostępny

Okulary pływackie Cobra Core Mirror firmy Arena, zostały stworzone z myślą zarówno o osobach, które pływają amatorsko jak i o profesjonalistach. Okulary wykonano w technologii Forward Vision o hydrodynamicznej formie. Posiadają mocno spłaszczone i twarde polięglanowe soczewki, które minimalizują opór wody.

Dostępny

Okularki pływackie Cobra Tri Mirror znanej marki Arena przeznaczone są głównie dla profesjonalnych pływaków. Wyposażone zostały w dokładnie przylegające miękkie uszczelki oraz specjalnie ukształtowane, twarde poliwęglanowe soczewki, które zapewniają szeroki kąt widzenia i doskonałą widoczność pod wodą, jak i na powierzchni. Model ten polecany jest na wody...

Dostępny