91,00 zł Dostępny produkt z innymi opcjami
Do listy życzeń
Dostępny produkt z innymi opcjami

Wiosełka Catalyst Contour storzone zostały aby budować siłę pływacką w wodzie, z połączeniem drobnej korekty techniki. Dzięki nim pływak zagarnąć musi zwiększoną powierzchnię wody przez co w każdy ruch musi wkładać o wiele więcej siły niż przy pływaniu bez wiosełek.

Dostępny produkt z innymi opcjami
Wyprzedaż!

Wiosełka Pro Paddles firmy Mad Wave używane są przez profesjonalistów jak i początkujących pływaków.

Dostępny
Wyprzedaż!

Stroke Trainer firmy Mad Wave jest znakomitym rozwiązaniem do samokontroli ruchu dłoni/ręki dla początkujących jak i zaawansowanych pływaków. Cena zawiera 2 szt. czyli komplet na obydwie ręce.

Dostępny

Wiosełka treningowe Finis Freestyle Hand Paddles stworzone do poprawy techniki i efektywności kraula. Hydrodynamiczny kształt pomaga zmniejszyć opór w wodzie co wymusza wydłużanie cyklu a zarazem rotacji. 

Dostępny

Techniczne wiosełka treningowe INSTINCT SCULLING PADDLE Finis - nie posiadają gumek podtrzymujących jak w przypadku innych wiosełek na rynku. Wiosełka wymuszają prawidłową pozycję dłoni - nieprawidłowa technika spowoduje, że wiosełka spadną z ręki pływaka. Zwiększają tzw. "czucie wody" dłońmi. 

Dostępny
Wyprzedaż!

Wiosełka treningowe Mad Waves Paddles Ergo zapewniąją doskonałe właściwości hydrodynamiczne oraz trwałość, pomagając w budowaniu siły górnych partii ciała tym samym poprawiając technikę pływania.

Dostępny

Wiosełka pływackie firmy ORCA zwiększają siłę mięśni i korektę techniki w czasie intensywnego treningu pływackiego.

Dostępny

System „Bones“ (odzwierciedla strukturę kości dłoni) zapewnia trwałość i wytrzymałość.

Dostępny