na stronę
Obniżka!

Lezyne Minidrive 400 XL kompaktowa lampa rowerowa z obrobionym aluminium korpusem. Jasny, pojedynczy system LED zapewnia do 400 lumenów i tryb lampy błyskowej w ciągu dnia. Czas pracy baterii wydłużył się o 2,5 godziny, do 20 godzin pracy.

Dostępny
Obniżka!

Kompaktowe przednie światło rowerowe KTV DRIVE 200 z dwoma jasnymi diodami LED i 200-lumenowym trybem dziennej lampy błyskowej, oraz oświetlenie tylne FEMTO DRIVE USB, kompatybilne z aero słupkiem światło bezpieczeństwa z dwoma jasnymi diodami LED. Ma super lekką, a jednocześnie trwałą, współformowaną konstrukcję, która ma klasę wodoodporności IPX7....

Dostępny
Obniżka!

Lampka rowerowa z 4 ultra jasnymi diodami LED. Lekka, wytrzymała i wodoodporna konstrukcja. Tryb wiązki laserowej wyświetla dwa pasy bezpieczeństwa na ziemi. Ultra mocne diody zapewniają moc do 40 lumenów. Funkcja pamięci powróci do wybranego trybu po wyłączeniu. Unikalny design kompatybilny z okrągłymi i aerodynamicznymi ramami. Soczewka z wbudowaną...

Dostępny
New

Pasek na dodatkową dętkę Lizard Skins Tube Strap to proste rozwiązanie, które spowoduje że nie zaskoczy Cie żadna niespodziewana awaria na trasie.

Realizacja 3 dni robocze
New

Pasek na dodatkowe narzędzia Lizard Skins Tube Strap to proste rozwiązanie, które spowoduje że nie zaskoczy Cię żadna niespodziewana awaria na trasie.

Realizacja 3 dni robocze
New

Przyklejane osłony na widelec, które uchronią twój rower od odprysków i zarysowań podczas najbardziej wymagającej jazdy. Wzór przeźroczysty.

Realizacja 3 dni robocze
New

Przyklejana osłona na ramę, która uchroni twój rower od odprysków i zarysowań. Samoprzylepne. Wzór: przeźroczysty połysk

Realizacja 3 dni robocze

Osłona poprawiająca komfort chwytu rogów. Wykonana jest z neoprenu o grubości 2mm i łatwa do zainstalowania.

Realizacja 3 dni robocze

Neoprenowa osłona, owijana wokół miski sterów, która uchroni twój rower przed kurzem i wodą. Osłona zapinana na rzep, dla szybkiego montażu.

Realizacja 3 dni robocze

Używanie osłony wydłuży żywotność amortyzatora i zapobiegnie przedwczesnemu zużyciu.

Realizacja 3 dni robocze

Bidon aerodynamiczny umiejscowiony na lemondce pozwala na zniwelowanie oporów powietrza, zapewnia bezpieczeństwo, oraz łatwe nawodnienie przy zachowaniu pozycji aero.

Dostępny
Wyprzedaż!

Lekki i dyskretny błotnik zapewni ci doskonałą ochronę w nagłych przypadkach

Dostępny
Wyprzedaż!

Uniwersalna pompka rowerowa wykonana z aluminium. Obowiązkowy dodatek na każdy rozjazd.

Dostępny

Uchwyt na naboje CO² Mounting Brackets Profile Design do montażu pod koszykiem na bidon. Jeden uchwyt daje możliwość montażu dwóch nabojów CO².

Dostępny