na stronę

Zestaw montażowy do bidonów Profile Design w/BTA Adaptor. Zapewnia stabilne i uniwersalne mocowanie pasujące do prawie każdej kierownicy czasowej.

Dostępny

Pompka na naboje CO2 Hammerhead jest specjalnie zaprojektowana, by dotrzeć do trudno dostępnych wentyli, bardzo lekka i łatwa w użyciu. Jej waga to tylko 26g! Przycisk spustu pozwala kontrolować ilość wtłaczanego do opony dwutlenku węgla. W zestawie głowica + 1 nabój CO2 16g.

Dostępny

Pompka podłogowa stacjonarna z manometrem PRO Touring wykonana z trwałych, wysokiej jakości materiałów. Pasuje do zaworów Presta i Auto.

Dostępny

Bidon Shiva Tacx jest wykonany z wytrzymałego, lekkiego tworzywa. Posiada zamykany ustnik z możliwością blokady, zapewniając dobrą szczelność. Odpowiednie wycięcia w nakrętce ułatwiają zakręcanie i czyszczenie.

Dostępny

Isostar Bidon Pirania to sportowy bidon, którego specjalne, hermetyczne zamknięcie w prosty sposób ułatwia przygotowanie ulubionego napoju w drodze do zamierzonych celów.

Dostępny

Carbon grease pasta do montażu elementów karbonowych. Dzięki zintegrowanym miko-kulkom, smar zapobiega przesuwaniu się elementów takich jak: siodło, kierownica, itp.

Dostępny

Velox multi bike degreaser składa się z mieszaniny rozpuszczalników specjalnie opracowanych do odtłuszczania części rowerowych.

Dostępny