Wyprzedaż!

Orbea Alma H30-Eagle - Rower Mtb oferujący te same agresywne walory geometryczne co jego wyższe karbonowe odpowiedniki. Duże koło 29 cali nadające się pod system bezdętkowy, wysokiej jakości amortyzator Rock Shox Recon oraz niezawodny napęd Sram NX Eagle, to wszystko pozwoli poczuć się jak na zawodniczej maszynie. 

Dostępny
4 139,10 zł 4 599,00 zł -10%Dostępny
Wyprzedaż!

Orbea Alma H50 - Rower Mtb oferujący te same agresywne walory geometryczne co jego wyższe karbonowe odpowiedniki. 

Dostępny
Wyprzedaż!

Orbea rower AVANT H50 2019, Shimano SORA

Dostępny
Wyprzedaż!

ORBEA ROWER CZASOWY / TRIATHLON ORDU M30 czarno-czerwony CARBON

Dostępny
Wyprzedaż!

ROWER MTB 29'' ORBEA MX 30 2019 czerwono-czarny Wysokiej jakości rekreacyjny rower mtb do wszechstronnego użytkowania. Idealnie nadający się dla początkujących rowerzystów/kolarzy. Aluminiowa rama, duże koło 29 cali, hydrauliczne hamulce, 30 biegów, to wszystko pozwoli nam w pełni cieszyć się jazdą w terenie, jak i podczas amatorskich zawodów.

Dostępny
Wyprzedaż!

Duże koło 29 cali nadające się pod system bezdętkowy, wysokiej jakości amortyzator Rock Shox Recon oraz niezawodny napęd Sram NX Eagle, to wszystko pozwoli poczuć się jak na zawodniczej maszynie. 

Dostępny
Wyprzedaż!

ROWER MTB 29'' ORBEA MX 40 2019 czarno-pomarańczowy Wysokiej jakości rekreacyjny rower mtb do wszechstronnego użytkowania. Idealnie nadający się dla początkujących rowerzystów/kolarzy. Aluminiowa rama, duże koło 29 cali, hydrauliczne hamulce, 27 biegów, to wszystko pozwoli nam w pełni cieszyć się jazdą w terenie, jak i podczas amatorskich zawodów.

Dostępny
Wyprzedaż!

ROWER MTB 29'' ORBEA MX 40 2019 czerwono-czarny Wysokiej jakości rekreacyjny rower mtb do wszechstronnego użytkowania. Idealnie nadający się dla początkujących rowerzystów/kolarzy. Aluminiowa rama, duże koło 29 cali, hydrauliczne hamulce, 27 biegów, to wszystko pozwoli nam w pełni cieszyć się jazdą w terenie, jak i podczas amatorskich zawodów.

Dostępny
4 039,20 zł 5 049,00 zł -20%Dostępny
Wyprzedaż!

Cross 2.1 to rower przełajowy Japońskiego producenta Fuji. Aluminiowa lekka, wytrzymała konstrukcja przełajowej ramy sprzyjają temu, by sezon rowerowy trwał cały rok. Można docenić go w deszczu, błocie i śniegu bez obaw o awarię sprzętu a tarczowe hamulce zapewniają pewność hamowania w każdych warunkach pogodowych.

Dostępny
Wyprzedaż!

Orbea Alma M50-Eagle - Rower Mtb wyposażony w karbonową ramę i najwyższej jakości geometrię modelu ALMA. Duże koło 29 cali nadające się pod system bezdętkowy, wysokiej jakości amortyzator Rock Shox Recon oraz niezawodny napęd Sram NX Eagle, to wszystko pozwoli poczuć się jak na zawodniczej maszynie.

Dostępny