Obniżka!

Odblaskowe ochraniacze na buty znanej firmy Shimano, posiadające gruby neopren zapewniający utrzymanie ciepła i ochronę przed deszczem nawet w skrajnie niskich temperaturach.

Dostępny
Wyprzedaż!

Gruby neopren zapewnia utrzymanie ciepła i ochronę przed deszczem a powłoka z PU zabezpiecza przed przedostawaniem się brudu.

Dostępny
Obniżka!

Szybko przekształć spodenki w ciepłe getry dzięki naszym best-sellerowym ocieplaczom nóg z tkaniny Thermal Fleece. Nowa wersja z hydrofobową technologią PI Dry™ zapewnia komfort bez względu na (nie)pogodę.

Dostępny
Obniżka!

Jeden z najbardziej użytecznych i przydatnych elementów zestawu do jazdy na chłodne dni – nasze nakolanniki są zaprojektowane z precyzyjnym anatomicznym krojem, aby zapobiec zwijaniu się w całym zakresie ruchów pedałowania$ Panele ELITE Thermal Fleece zapewniają przyjemne ciepło, a szersze ściągacze przytrzymują je w miejscu z mniejszym uciskiem na skórę.

Dostępny
Obniżka!

Nasze najpopularniejsze rękawki ocieplane łączą wyjątkowe ciepło i komfort tkaniny ELITE Thermal Fleece z zaawansowanym anatomicznym krojem$ Szeroki, pluszowy ściągacz utrzymuje je w miejscu bez dodatkowego ucisku, więc są wygodne i dobrze leżą podczas długiej jazdy

Dostępny
Obniżka!

Bardzo dobre doapsowanie zapewnia nam najwyższy komfort użytkowania przez co praktycznie nie zauważamy, że mamy odzież na sobie.

Dostępny

Ocieplające rękawki na ramiona COMPRESSPORT ARMFORCE to idealne rozwiązanie na chłodne jesienno-wiosenne treningi i zawody.

Dostępny