Lista produktów producenta: SHIMANO

Produkty

na stronę
Obniżka!

Odblaskowe ochraniacze na buty znanej firmy Shimano, posiadające gruby neopren zapewniający utrzymanie ciepła i ochronę przed deszczem nawet w skrajnie niskich temperaturach.

Dostępny

Shimano jest wiodącym producentem komponentów rowerowych na świecie, co zawdzięcza swoim wybitnym innowacjom oraz niezawodności sprawdzonej w każdych warunkach. Wartością podstawową jest zawsze funkcjonalność i jakość produktów, i stąd pochodzi ich marka.

Dostępny

Uniwersalna kaseta 8-rzędowa, idealnie nadaje się do rowerów MTB jak i trekkingowych.

Dostępny

Wysokiej klasy łańcuch dedykowany zarówno do górskiej grupy napędowej SHimano XT, jak i do szosowej grupy Ultegra. Super wąska konstrukcja doskonale współpracuje z 9 rzędowymi kasetami.

Dostępny

Wysokiej jakości łańcuch rowerowy dedykowany do grupy Shimano Deore. Sztywny, wytrzymały, kompatybilny z napędem 10-rzędowym.

Dostępny

9 rzędowa kaseta Shimano to wydajność i wytrzymałość w jednym. Płynna indeksacja (14-15-16-17-18-19-21-23-25) przełożeń pozwoli na szybką zmianę biegów od tych ostrych (14 zębów) do tych łagodnych (25 zębów).

Dostępny

10-rzędowa kaseta shimano 12-28 to wydajność i wytrzymałość. Płynna indeksacja (12-13-14-15-17-19-21-23-25-28) przełożeń pozwoli na szybką zmianę biegów od tych ostrych (12 zębów) do tych łagodnych (28 zębów).

Dostępny
Wyprzedaż!

Buty do wyścigów terenowych zapewniające maksymalną efektywność i optymalny komfort na nieutwardzonych drogach. Cholewki z miękkiej skóry syntetycznej o dużej gęstości z perforacją do wentylacji zapewniają wyjątkowe dopasowanie.

Dostępny

Pedały zatrzaskowe o maksymalnym stosunku mocy do niezawodności. Szeroka powierzchnia nacisku zapewnia dużą skuteczność i doskonałą stabilność.

Dostępny

Zwiększona wydajność oraz komfort dzięki bardziej trwałej stalowej płytce, która została umieszczona w miejscu styku bloku z pedałem co spowodowało zwiększenie o 12% powierzchni styku z blokiem w stosunku do swojego poprzednika Keo 2 Max.

Dostępny