na stronę

Kartusz gazowy przebijany, kompatybilny z dedykowanymi kuchenkami gazowymi i lampkami marki Campingaz. Butla zawiera 190 g wydajnej mieszanki gazów butan/propan w stosunku: 80:20. Kartusz posiada system GLS zabezpieczający przed ulatnianiem się gazu w przypadku niekontrolowanego rozłączenia kartusza z urządzeniem.

Realizacja 72H

Zestaw przyłączeniowy do grilli, kuchenek i parasoli grzewczych. Reduktor przeznaczony jest na butlę 11 kg. Dodatkowo w skład zestawu wchodzą przewód elastyczny (1,5m) i opaska zaciskowa.

Realizacja 72H

Ręczna pompka do napełniania oraz opróżniania z powietrza materaców i pontonów. Pracuje podczas ruchu do góry i w dół. Wężyk posiada kilka końcówek pozwalających na współpracę urządzenia z różnymi zaworami. Waga: 1,05 kg

Realizacja 72H

Wytrzymały pokrowiec wykonany z przeźroczystego PVC. Doskonale chroni meble przed słońcem, deszczem oraz brudem. Idealny do ochrony gdy meble są nieużywane lub na nagłe zmiany pogody. Wymiary: 60 x 60 x 105 cm

Realizacja 72H

Pokrowiec wykonany z przeźroczystego PVC. Chroni przed słońcem, deszczem i brudem. Wymiary: 61x61x102cm (wysokość)

Realizacja 72H

Nabój gazowy kompatybilny z Spotflam i pozostałymi produktami z grupy Campingaz 360. Zawiera 52 g butanu.

Realizacja 72H

Nabój gazowy z zaworem, pasujący do produktów Campingaz typu Bistro. System ten pozwala na wielokrotne łączenie i rozłączanie produktów.

Realizacja 72H

Namiot tunelowy trzyosobowy Coleman Coastline 3 Plus to idealne rozwiązanie dla turystów mających dużo bagażu lub sprzętu sportowego. Obszerny przedsionek z powodzeniem pomieści nocą bagaż wszystkich osób śpiących w namiocie, w dzień zaś pozwoli np. na przygotowanie posiłku w wypadku załamania pogody i wymuszonej konieczności pozostania wewnątrz.

Realizacja 72H

Kartusz gazowy z zaworem, pasujący do dedykowanych kuchenek i lampek gazowych marki Campingaz. Kartusze i kuchenki w tym systemie można ze sobą wielokrotnie łączyć i rozłączać.

Realizacja 72H

Nowa, większa, ulepszona wersja chłodziarki Icetime, wykonana z grubej warstwy poliuretanu z dodatkowo pogrubionym spodem i pokrywą oraz idealnie spasowanym wiekiem, dla zwiększenia izolacji termicznej.

Realizacja 72H

Jedna z największych w ofercie chłodziarka elektryczna. Urządzenie o pojemności 36 litrów doskonale sprawdzi się dużej rodzinie jadącej na wakacje lub miłośnikom dużej ilości napojów.

Realizacja 72H

Darwin 2 to lekki, 2-osobowy namiot turystyczny Coleman o klasycznej, kopułowej konstrukcji. Świetnie sprawdzi się podczas trekkingu oraz wypadów nad morze czy jezioro. Solidne wykonanie oraz zastosowanie odpornych na uszkodzenia pałąków z włókna szklanego gwarantują wysoki komfort użytkowania. 

Reaizacja 72H

Namiot turystyczny Coleman Darwin 3 to idealny wybór na górskie wojaże oraz chwile relaksu nad morzem lub jeziorem. Ten lekki, 3-osobowy model o klasycznej, kopułowej konstrukcji dostarczy niebywałego komfortu użytkowania dzięki optymalnie dobranej przestrzeni użytkowej oraz zastosowaniu systemu Easy Set Up – synonimu łatwego i szybkiego montażu oraz...

Reaizacja 72H

Coleman Darwin 2 Plus to przestronny, 2-osobowy namiot turystyczny o kopułowej konstrukcji z przedsionkiem i podwieszaną sypialnią. Znakomicie sprawdzi się zarówno podczas kilkudniowych wypraw trekkingowych, jak i na wypady nad morze czy jezioro. Niebywałym atutem modelu jest zastosowanie systemu Easy Set Up, zapewniającego szybki i bezproblemowy montaż i...

Reaizacja 72H