Namiot tunelowy trzyosobowy Coleman Coastline 3 Plus to idealne rozwiązanie dla turystów mających dużo bagażu lub sprzętu sportowego. Obszerny przedsionek z powodzeniem pomieści nocą bagaż wszystkich osób śpiących w namiocie, w dzień zaś pozwoli np. na przygotowanie posiłku w wypadku załamania pogody i wymuszonej konieczności pozostania wewnątrz.

Realizacja 72H

Darwin 2 to lekki, 2-osobowy namiot turystyczny Coleman o klasycznej, kopułowej konstrukcji. Świetnie sprawdzi się podczas trekkingu oraz wypadów nad morze czy jezioro. Solidne wykonanie oraz zastosowanie odpornych na uszkodzenia pałąków z włókna szklanego gwarantują wysoki komfort użytkowania. 

Reaizacja 72H

Namiot turystyczny Coleman Darwin 3 to idealny wybór na górskie wojaże oraz chwile relaksu nad morzem lub jeziorem. Ten lekki, 3-osobowy model o klasycznej, kopułowej konstrukcji dostarczy niebywałego komfortu użytkowania dzięki optymalnie dobranej przestrzeni użytkowej oraz zastosowaniu systemu Easy Set Up – synonimu łatwego i szybkiego montażu oraz...

Reaizacja 72H

Coleman Darwin 2 Plus to przestronny, 2-osobowy namiot turystyczny o kopułowej konstrukcji z przedsionkiem i podwieszaną sypialnią. Znakomicie sprawdzi się zarówno podczas kilkudniowych wypraw trekkingowych, jak i na wypady nad morze czy jezioro. Niebywałym atutem modelu jest zastosowanie systemu Easy Set Up, zapewniającego szybki i bezproblemowy montaż i...

Reaizacja 72H

Coleman Darwin 3 Plus to solidnie wykonany, przestronny namiot turystyczny, oferujący miejsce aż dla 3 osób. Kopułowa konstrukcja modelu z przedsionkiem i podwieszaną sypialnią to synonim prawdziwego komfortu użytkowania. Idealny wybór zarówno na kilkudniowe wyprawy trekkingowe, jak i dłuższe spędy nad jezioro czy morze. 

Reaizacja 72H

Darwin 4+ to prawdziwa gratka na weekendowe wypady z grupką przyjaciół. Duża, przestronna sypialnia pomieści aż cztery osoby, zapewniając w pełni komfortowe warunki do snu i obozowego czy festiwalowego funkcjonowania. 

Reaizacja 72H

Galileo 4 to duży i wygodny namiot rodzinny. Posiada dwie sypialnie oddzielone od siebie ścianą. Dodatkowo dużą część namiotu zajmuje przestronny przedsionek, do którego bez problemu można wstawić krzesła i stolik, a także ugotować posiłek w deszczowy dzień.

Reaizacja 72H

Odporny na wiatr i deszcz namiot dla 4 osób. Wyposażony w przedsionek i część sypialnianą podzieloną na 2 pomieszczenia. System Easy set up gwarantuje szybkie i sprawne rozstawienie namiotu, a powłoka Fire Retardant odpowiada za samoistne gaśnięcie materiału.

Realizacja 72H

Idealny namiot dla rodzin lub niedużych grup przyjaciół, które lubią wspólnie spędzać czas na łonie przyrody. Dzięki przemyślanej konstrukcji namiot jest wygodny nawet podczas dłuższych wyjazdów. Zapewnia też swobodę korzystania oferując jednocześnie przestrzeń przeznaczoną do wspólnego spędzania czasu.

Realizacja 72H

Jeśli wspólnie z rodziną lub przyjaciółmi lubicie spędzać czas na świeżym powietrzu, zadbajcie o wygodę, jaką zapewnia duży namiot. Dwie oddzielne sypialnie połączone wspólnym przedsionkiem to sposób na wygodny sen i regenerację przed kolejnymi przygodami.

Realizacja 72H

Z namiotem Da Gama 5 wygodne życie kempingowe staje się faktem. Ten obszerny namiot o konstrukcji tunelowej zapewni dużo miejsca nie tylko do snu, ale także także do codziennej krzątaniny na polu namiotowym. Duża powierzchnia przyda się szczególnie podczas niezbyt łaskawej aury.

Realizacja 72H