Obniżka!

Luksusowy, 6-osobowy namiot o tunelowej konstrukcji Valdes 6 XL FastPitch zapewni komfortowy pobyt na wakacjach rodzinie bądź większej grupie przyjaciół. Posiada wysoce przestronną strefę dzienną, a także odpowiednio rozległą werandę, na której będzie można bezproblemowo zmieścić stół i krzesła.

Dostępny
1 598,99 zł 2 198,99 zł Realizacja 3 dni
Do listy życzeń
Realizacja 3 dni
Obniżka!

Odporny na wiatr i deszcz namiot dla 4 osób. Wyposażony w przedsionek i część sypialnianą podzieloną na 2 pomieszczenia. System Easy set up gwarantuje szybkie i sprawne rozstawienie namiotu, a powłoka Fire Retardant odpowiada za samoistne gaśnięcie materiału.

Realizacja 3 dni
3 498,99 zł 4 998,99 zł Realizacja 3 dni
Do listy życzeń
Realizacja 3 dni
Obniżka!

Rewolucyjny namiot Coleman Valdes 4 FastPitch z pompowanym stelażem FastPitch™ Air i przyciemnianą sypialnią BLACKOUT BEDROOM® - luksusowe warunki w kilka minut!

Realizacja 3 dni
1 398,99 zł 1 898,99 zł Realizacja 3 dni
Do listy życzeń
Realizacja 3 dni
Obniżka!

Coleman Raleigh 5 to 5 osobowy namiot który łączy zalety konstrukcji tunelowej i typu iglo.

Realizacja 3 dni
Obniżka!

Duża wiata namiotowa zapewniająca ochronę nie tylko przed deszczem, ale także przed słońcem i wysoką temperaturą. Wyposażona w system rozkładania FastPitch, dzięki któremu rozstawienie wiaty jest możliwe w zaledwie 5 minut.

Realizacja 3 dni
208,99 zł 258,99 zł Realizacja 3 dni
Do listy życzeń
Realizacja 3 dni
Obniżka!

Lekki i kompaktowy namiot plażowy to idealne rozwiązanie podczas wypoczynku nad morzem. Chroni zarówno przed wiatrem jaki i intensywnym słońcem (UV Guard). Wyposażony w stelaż z włókna szklanego i zapinaną podłogę. Kieszenie na balast po wypełnieniu piaskiem stabilizują konstrukcję.

Realizacja 3 dni
Obniżka!

Wysokiej klasy trzy osobowy namiot renomowanej marki Coleman model Crestline 3. Łatwy i szybki w rozbijaniu o samonośnej konstrukcji i bardzo niskiej wadze. Sprawdzona koncepcja dwóch skrzyżowanych pałąków, jako stabilnego namiotu i trzeciego pałąka tworzącego obszerny przedsionek w kształcie tunelu - gwarantuje wysoki komfort użytkowania (doskonała...

Realizacja 72H
Obniżka!

Ściana do wiaty Event Shelter "L" Pro z dwoma oknami oraz zamkiem błyskawicznym, dzięki któremu ścianka może służyć jako drzwi. Szybki montaż zapewnia wygodę użycia, a impregnacja UV Guard chroni przed promieniami ultrafioletowymi.

Realizacja 3 dni

Akcesorium dodatkowe do Event Shelter "L" Pro zapewniające ochronę przed wiatrem oraz zacinającym deszczem, montowane jako bok wiaty.

Dostępny

Przygotowany przez amerykańską firmę Coleman namiot Hayden 3 to prawdziwy “dom poza domem”. Zbudowany w oparciu o plan 3 stref życia wewnątrz namiotu, nowoczesne materiały i technologie, a także wieloletnie doświadczenie firmy stanowi idealny wybór dla każdego, kto pragnie by jego namiot nie był po prostu schronieniem przed wiatrem, a wygodną siedzibą na...

Realizacja 72H