Obniżka!

Nowa, ulepszona wersja chłodziarki Icetime, wykonana z grubej warstwy poliuretanu z dodatkowo pogrubionym spodem i pokrywą oraz idealnie spasowanym wiekiem, dla zwiększenia izolacji termicznej.

Realizacja 72H
Obniżka!

Zapewnia zdolność utrzymywania temperatury przez 5 godzin (z wkładami mrożącymi, kupowanymi oddzielnie), co jest istotne w przypadku dzieci. Dodatkowo antybakteryjna wyściółka chroni przed rozmnażaniem się drobnoustrojów.

Realizacja 72H
Obniżka!

Nowa, większa, ulepszona wersja chłodziarki Icetime, wykonana z grubej warstwy poliuretanu z dodatkowo pogrubionym spodem i pokrywą oraz idealnie spasowanym wiekiem, dla zwiększenia izolacji termicznej.

Realizacja 72H
Obniżka!

Chłodziarka wykonana z grubej warstwy trwałego poliuretanu. Objętość 12,5 litra oraz zdolność utrzymania chłodu przez 17 godzin (z wkładami mrożącymi Freez‘Pack® - do kupienia oddzielnie) sprawia, że urządzenie sprawdzi się nad morzem czy jeziorem, gwarantując przyjemne orzeźwienie.

Realizacja 72H
Obniżka!

Funkcjonalna, 5-litrowa torba stworzona z myślą o kierowcach i ich rodzinach - dedykowana do montażu na fotelu samochodowym. Posiad praktyczne kieszonki na drobiazgi niezbędne podczas podróży. Posiada zdolność utrzymywania chłodu przez 5 godzin (z wkładami mrożącymi – do kupienia oddzielnie).

Realizacja 72H
Obniżka!

Bezkompromisowa, cicha i wydajna chłodziarka, potrafiąca obniżyć temperaturę o 18ºC w stosunku do otoczenia. Wyposażona w szereg innowacyjnych technologii. 

Realizacja 72H
Obniżka!

Jedna z największych chłodziarek elektrycznych. Jest cicha i wydajna, potrafi obniżyć temperaturę o 16ºC w stosunku do otoczenia.

Realizacja 72H
Obniżka!

Jedna z największych w ofercie chłodziarka elektryczna. Urządzenie o pojemności 36 litrów doskonale sprawdzi się dużej rodzinie jadącej na wakacje lub miłośnikom dużej ilości napojów.

Realizacja 72H
Obniżka!

Nowa ulepszona wersja sprawdzonej chłodziarki Powerbox. Zdolność chłodzenia 18oC poniżej temperatury otoczenia.

Realizacja 72H
Obniżka!

Chłodziarka elektryczna o wysokiej sprawności. Urządzenie o pojemności 24 litrów doskonale sprawdzi się podczas weekendowego wyjazdu za miasto. 

Realizacja 72H
Obniżka!

Stylowa torba termiczna pozwalająca utrzymać niskie temperatury nawet przez 9 godzin (z wkładami mrożącymi – do dokupienia osobno). Pojemność 12 litrów to idealna objętość na piknik. Wykonana z materiałów odzwierciedlających wygląd naturalnych tkanin.

Realizacja 72H

Elegancka torba termiczna w wakacyjnym klimacie, która potrafi utrzymać chłód przez 10 godzin. Fantastycznie sprawdzi się podczas długich spacerów, wyjazdów czy nawet jako torba na zakupy (z wkładami mrożącymi – do kupienia oddzielnie).

Realizacja 72H