Obniżka!

Stylowa torba termiczna pozwalająca utrzymać niskie temperatury nawet przez 9 godzin (z wkładami mrożącymi – do dokupienia osobno). Pojemność 12 litrów to idealna objętość na piknik. Wykonana z materiałów odzwierciedlających wygląd naturalnych tkanin.

Realizacja 72H
Obniżka!

Stylowa torba termiczna pozwalająca utrzymać niskie temperatury nawet przez 12 godzin (z wkładami mrożącymi – do dokupienia osobno). Pojemność 16 litrów to idealna objętość na piknik.

Realizacja 72H
Obniżka!

Chłodziarka elektryczna o wysokiej sprawności. Urządzenie o pojemności 24 litrów doskonale sprawdzi się podczas weekendowego wyjazdu za miasto. 

Realizacja 72H
Obniżka!

Nowa ulepszona wersja sprawdzonej chłodziarki Powerbox. Zdolność chłodzenia 18oC poniżej temperatury otoczenia.

Realizacja 72H
Obniżka!

Jedna z największych w ofercie chłodziarka elektryczna. Urządzenie o pojemności 36 litrów doskonale sprawdzi się dużej rodzinie jadącej na wakacje lub miłośnikom dużej ilości napojów.

Realizacja 72H
Obniżka!

Nowa, ulepszona wersja chłodziarki Icetime, wykonana z grubej warstwy poliuretanu z dodatkowo pogrubionym spodem i pokrywą oraz idealnie spasowanym wiekiem, dla zwiększenia izolacji termicznej.

Realizacja 72H
Obniżka!

Bezkompromisowa, cicha i wydajna chłodziarka, potrafiąca obniżyć temperaturę o 18ºC w stosunku do otoczenia. Wyposażona w szereg innowacyjnych technologii. 

Realizacja 72H
Obniżka!

Jedna z największych chłodziarek elektrycznych. Jest cicha i wydajna, potrafi obniżyć temperaturę o 16ºC w stosunku do otoczenia.

Realizacja 72H
Obniżka!

Funkcjonalna, 5-litrowa torba stworzona z myślą o kierowcach i ich rodzinach - dedykowana do montażu na fotelu samochodowym. Posiad praktyczne kieszonki na drobiazgi niezbędne podczas podróży. Posiada zdolność utrzymywania chłodu przez 5 godzin (z wkładami mrożącymi – do kupienia oddzielnie).

Realizacja 72H
Obniżka!

Zapewnia zdolność utrzymywania temperatury przez 5 godzin (z wkładami mrożącymi, kupowanymi oddzielnie), co jest istotne w przypadku dzieci. Dodatkowo antybakteryjna wyściółka chroni przed rozmnażaniem się drobnoustrojów.

Realizacja 72H

Elegancka torba termiczna w wakacyjnym klimacie, która potrafi utrzymać chłód przez 10 godzin. Fantastycznie sprawdzi się podczas długich spacerów, wyjazdów czy nawet jako torba na zakupy (z wkładami mrożącymi – do kupienia oddzielnie).

Realizacja 72H
Obniżka!

Chłodziarka wykonana z grubej warstwy trwałego poliuretanu. Objętość 12,5 litra oraz zdolność utrzymania chłodu przez 17 godzin (z wkładami mrożącymi Freez‘Pack® - do kupienia oddzielnie) sprawia, że urządzenie sprawdzi się nad morzem czy jeziorem, gwarantując przyjemne orzeźwienie.

Realizacja 72H
Obniżka!

Nowa ulepszona wersja sprawdzonej chłodziarki Powerbox. CAMPINGAZ Powerbox® Plus 28L 12/230V to chłodziarka, którą można podłączyć zarówno do sieci elektrycznej (230V) jak i używać w samochodzie (oba kable w zestawie). Utrzymuje temperaturę o 19˚C niższą niż na zewnątrz.

Realizacja 3 dni robocze