Obniżka!

Stabilna, jednopalnikowa kuchenka kempingowa, zasilana kartuszem CP250. Idealna do wykorzystania podczas biwaku lub w domku na działce.

Realizacja 72H
Obniżka!

NAJWYŻSZA ODPORNOŚĆ NA WIATR + WYSOKA WYDAJNOŚĆ!

Realizacja 72H

Nabój gazowy z zaworem, pasujący do produktów Campingaz typu Bistro. System ten pozwala na wielokrotne łączenie i rozłączanie produktów.

Realizacja 72H

Kartusz gazowy z zaworem, pasujący do dedykowanych kuchenek i lampek gazowych marki Campingaz. Kartusze i kuchenki w tym systemie można ze sobą wielokrotnie łączyć i rozłączać.

Realizacja 72H

Wyjątkowa kuchenka gazowa na przebijane, bezzaworowe kartusze. Prosta w obsłudze kuchenka, dla osób lubiących gotować, sprawdzi się na spokojne wyjazdy pod namiot. Palnik zintegrowany jest z osłonką, która jednocześnie stanowi komorę zabezpieczającą na kartusz z gazem.

Realizacja 72H

Camping Kitchen® 2 to lekka, dwupalnikowa kuchenka turystyczna, która doskonale sprawdzi się podczas rodzinnych wycieczek pod namiot, weekendowych citybreaków i dłuższych wakacyjnych podróży. Jej wąska budowa oszczędza miejsce w samochodzie, czyniąc ją uniwersalną kuchenką na każdą okazję. 

Realizacja 3 dni robocze