Lista produktów producenta: PROFILE DESIGN

Produkty

na stronę

Torebka rowerowa na ramę Profile Design Aero E-Pack black została zaprojektowana tak, aby była praktyczna, a zarazem aerodynamiczna. Zapinana jest za pomocą zamka błyskawicznego, po którego otwarciu mamy dostęp do kieszeni, w której zmieścimy takie akcesoria jak: zestawy naprawcze, naboje CO2, żele energetyczne, klucze itp.

Dostępny

System nawadniania Aeria Ultimate został opracowany z myślą o łatwej integracji z mostkiem Aeria Ultimate. W połączeniu z kierownicą Aeria Ultimate system zapewnia w pełni zintegrowaną przednią część roweru. 

Dostępny

Poduszki wymienne do podłokietników Profile Design F-35 Standard Pads 16mm zapewniają wysoki komfort jazdy, tłumią wstrząsy i niwelują ucisk.

Dostępny

Koszyk na bidon Profile Design HC Mount przeznaczony do montowania na przystawkach czasowych/lemondkach.

Dostępny

Ustnik wymienny Profile Design FC Bite Valve Kompatybilny: FC35 / FC25 / Aero HC / Aerodrink / Aqualite

Dostępny

Mostek łączący wysięgniki przystawki czasowej Profile Design UCM Aerobridge. Pasuje do wszystkich okrągłych wysięgników Profile Design jak również do wielu innych modeli

Dostępny

Zestaw podkładek Aerobar Bracket Riser Kit 70mm umożliwiający indywidualne ustawienie wysokości przystawki czasowej. 

Dostępny

Sztyca Profile Design Fast Forward Carbon gwarantuje optymalną pozycję aerodynamiczną nawet przy klasycznej geometrii roweru szosowego dzięki przesunięciu do przodu o 38mm.

Dostępny

Bidon aerodynamiczny umiejscowiony na lemondce pozwala na zniwelowanie oporów powietrza, zapewnia bezpieczeństwo, oraz łatwe nawodnienie przy zachowaniu pozycji aero.

Dostępny

Aerodynamiczny bidon Profile Design Aero HC System do montażu na przystawce czasowej.

Dostępny

Bidon aerodynamiczny Profile Design FC25 System został zaprojektowany w formie kropli. Niewielki przekrój bidonu optymalnie wyśrodkowuje wagę pomiędzy dłońmi, ułatwia kontrolę nad rowerem, kiedy pojemnik jest pełen.

Dostępny

Następca pojemnika ATTK, oprócz aerodynamicznego kształtu posiada dopasowanie do rury sterowej które pozostawia wolne miejsce na schowanie okablowania. 

Dostępny

Zestaw montażowy do bidonów Profile Design w/BTA Adaptor. Zapewnia stabilne i uniwersalne mocowanie pasujące do prawie każdej kierownicy czasowej.

Dostępny
109,00 zł Oczekiwanie na dostawę
Do listy życzeń
Oczekiwanie na dostawę

Poduszki wymienne do podłokietników Profile Design F-19 Lux Pads 21mm zapewniają wysoki komfort jazdy, tłumią wstrząsy i niwelują ucisk.

Oczekiwanie na dostawę

Zestaw podkładek Aerobar Bracket Riser Kit 30mm umożliwiający indywidualne ustawienie wysokości przystawki czasowej. 

Dostępny