Orbea rower czasowy / triathlon Ordu M30 19 czarno-czerwony

ORBEA

Nowy produkt

ORBEA ROWER CZASOWY / TRIATHLON ORDU M30 czarno-czerwony

CARBON

-10%

8 099,10 zł

8 999,00 zł

sprawdź koszt dostawy

Ostatnie egzemplarze!

1 szt.

Darmowa dostawa

Jeśli kwota Twojego zamówienia przekroczy 99zł za wysyłkę nie zapłacisz ani złotówki.

Ekspresowa wysyłka 24h

Wysyłki zazwyczaj realizujemy w 24h od zakupu!*

*Nie dotyczy produktów na zamówienie lub z ograniczoną dostępnością.

AŻ 30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni, aby zwrócić zakupiony produkt, jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z zakupu.

Więcej szczegółów w regulaminie.

ORBEA ROWER CZASOWY / TRIATHLON ORDU M30 czarno-czerwony

ORDU w języku Basków oznacza „moment”. To idealna nazwa dla roweru stworzonego po to, by chwytać każdy wysiłek włożony w trening i zmieniać go w teraźniejszość, w cel Twojego życia. W czas kiedy dajesz z siebie tyle, że nawet nie pamiętasz minut spędzonych na szosie. Kiedy tętno, moc i dobór biegów całkowicie znikają z Twojej świadomości i jesteś tylko Ty i Twój rower. Wszyscy znamy takie momenty – najcenniejsze chwile kiedy w jakiś sposób przekraczasz swoje możliwości  i podejmujesz największy wysiłek. Wszystko ma swoje miejsce, a teraz jest właśnie Twój najlepszy czas.

Specyfikacja:

 • RAMA Ordu carbon OME, monocoque, 1-1/8" head tube, PF 86mm, powermeter compatible, internal cable routing, EC/DC compatible, 130mm rear spacing, vertical dropouts, UCI legal, external battery compatible.
 • WIDELEC Ordu OME carbon fork, aluminum steerer, 1-1/8" head tube
 • MECHANIZM KORBOWY FSA Gossamer Compact MegaExo 36x52t
 • STERY FSA 1-1/8" Integrated Carbon Cup
 • KIEROWNICA Vision Trimax Alloy
 • PRZEDŁUŻENIE Vision Trimax Alloy Clip-on 31,8 x230-290mm J-Bend
 • WSPORNIK KIEROWNICY Orbea OC-III
 • MANETKI Shimano Bar End SL-BSR1
 • KLAMKI Vision Trimax Aero Alloy
 • HAMULCE Orbea OC-II
 • KASETA Shimano 105 R7000 11-28t 11-Speed
 • PRZERZUTKA TYŁ Shimano 105 R7000 SS
 • PRZERZUTKA PRZÓD Shimano 105 R7000
 • ŁAŃCUCH Fsa Team Issue
 • KOŁA Vision Team 25 Clincher
 • OPONY Vittoria Rubino Foldable 700x23 60TPI G+
 • PEDAŁY N/A
 • WSPORNIK SIODŁA Ordu OME Carbon
 • SIODŁO Prologo Zero Tri T2,0
 • HANDLEBAR PLUGS Velo Eva

Zastosowane technologie w modelach ORCA:

FREEFLOW Ciągłe obroty szprych oraz dzisiejsze szersze obręcze i opony zbliżające się do widelca (niezgodnie z kierunkiem wiatru, gdy koło się obraca) tworzą strefę wysokiego ciśnienia. Widelec Orca zaprojektowany w technologii Freeflow (Swobodny przepływ) rozkłada ramiona tak, aby były one z dala od tej strefy, oraz redukuje ciśnienie i turbulencje. Kierunkowa aerodynamika nie ulega zmianie, ale rower jest szybszy, ponieważ przestrzeń powietrzna wewnątrz widelca Freeflow jest przecinana mniej chaotycznie.

WSPÓŁPRACA Z MONDRAGONEM W dzisiejszych czasach niewiele firm projektujących rowery ma możliwość stałej i bliskiej współpracy z wyższymi uczelniami technicznymi. ORBEA ściśle współprace z ekspertami z Uniwersytetu Mondragon znajdującego się w Kraju Basków i skrzętnie korzysta z bazy danych, wiedzy i wszelkich możliwych zasobów uczelni. Dzięki temu nasze testy i analizy dotyczące zwłaszcza aerodynamiki są zawsze poparte rzetelnymi badaniami. Nasze odkrycia spowodowały ulepszenie przekrojów rur, co przekłada się na szybszą jazdę w typowych warunkach jakie spotkamy na trasie zawodów. Dzięki temu roer porusza się szybciej nawet przy mniejszych prędkościach, a także w przypadku gdy rosną nasze odchylenia od planowanego toru jazdy.

MINI STOŻEK Dlatego zdecydowaliśmy się pójść inną drogą. Opracowaliśmy 25,4x28,6mm Mini Stożek dla rury sterowej i widelca Ordu. Powietrze przepływa gładko wokół mniejszej przedniej powierzchni i sprytnie opływa aerodynamiczny mostek i dalej porusza się bez przeszkód. To rozwiązanie zmniejsza opór dzięki redukcji powierzchni czołowej o 10% w porównaniu do konstrukcji 28,6mm, co pozwala jednocześnie zaoszczędzić kilka gramów. Niemałe ulepszenie.

PRAWDZIWA GEOMETRIA MULTISPORT Skorzystaj z zalet prawdziwej geometrii multisport Ordu podczas wyścigów triathlonowych czy w trakcie jazdy na czas. Ciężko jest dać z siebie wszystko, jeśli czujesz, że sukces nie zależy tylko od Twojego wysiłku. Ordu został zaprojektowany zgodnie z założeniem, że nie można poprzestać na prawie idealnym dopasowaniu. Z wyliczoną progresją liniową pomiędzy rozmiarami i nieskończonym możliwościom modyfikacji ustawienia siodła poprzez symetryczny wspornik siodła, nigdy nie dopadnie Cię dręczące uczucie, że byłbyś szybszy "gdyby tylko.."

*Orbea oferuje dożywotnią gwarancję na ramę roweru bez żadnych ograniczeń co do sposobu użytkowania roweru. Gwarancja nie ogranicza również użytkowników co do ich wagi i to bez względu z jakiego materiału została wykonana rama.

Napisz opinię

Orbea rower czasowy / triathlon Ordu M30 19 czarno-czerwony

Orbea rower czasowy / triathlon Ordu M30 19 czarno-czerwony

ORBEA ROWER CZASOWY / TRIATHLON ORDU M30 czarno-czerwony

CARBON

Te produkty mogą cię zainteresować