% Gogle 100% ARMEGA Googgle Royal Clear Lens (Szyba przezroczysta Anti-Fog, LT 88%-92%) (NEW)

100% Armega gogle Royal Clear Lens

100%

STO-50700-360-02 841269152365

Nowy produkt

Doświadcz ostrości i subtelności, których nigdy wcześniej nie oglądałeś przez gogle. Dodaj do tego naszą zastrzeżoną technologię soczewek HiPER (wybrane modele), która poprawia kontrast, a poczujesz głębię terenu, na którym będziesz rządzić.

-15%

407,15 zł

479,00 zł

sprawdź koszt dostawy

Realizacja 3 dni

7 szt.

Darmowa dostawa

Jeśli kwota Twojego zamówienia przekroczy 250 zł za wysyłkę nie zapłacisz ani złotówki.

Ekspresowa wysyłka 24h

Wysyłki zazwyczaj realizujemy w 24h od zakupu!*

*Nie dotyczy produktów na zamówienie lub z ograniczoną dostępnością.

AŻ 30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni, aby zwrócić zakupiony produkt, jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z zakupu.

Więcej szczegółów w regulaminie.

ARMEGA
Armega oferuje niespotykaną dominację dla współczesnego zawodnika: wprowadzająć klarowność soczewki ULTRA HD.

Doświadcz ostrości i subtelności, których nigdy wcześniej nie oglądałeś przez gogle. Dodaj do tego naszą zastrzeżoną technologię soczewek HiPER (wybrane modele), która poprawia kontrast, a poczujesz głębię terenu, na którym będziesz rządzić.

Ta zaawansowana technologia jest formowana wtryskowo w nietłukącą się soczewkę, która oferuje lepsze pole widzenia i ochronę przed uderzeniami. 6-punktowy system mocowania zabezpiecza soczewkę i działa zgodnie z systemem szybkiej wymiany, który umożliwia zamianę między soczewkami za pomocą kilku prostych kliknięć.

Połączona, podwójnie wtryskiwana ramka zawiera system zarządzania potem nowej generacji, który zbiera pot podczas intensywnej jazdy i wypycha go poza soczewkę i gogle przez zintegrowany kanał w ramce. Wloty powietrza w ramce sprzyjają zwiększonemu przepływowi powietrza, aby zapewnić klarowne widzenie bez mgły, pomimo dużych wysiłków podczas rywalizacji.

Soczewki 100% Ultra HD.
Nasze soczewki 100% Ultra HD są wynikiem dziesięcioleci pasji, designu, kunsztu i badań. Poprzez szeroko zakrojone prace rozwojowe i testy, opracowaliśmy technologię, która zapewnia niezrównaną przejrzystość optyczną. Jako soczewka wybierana przez najlepszych zawodników na świecie, Ultra HD zintegrowana jest z nietłukącym i odpornym na uderzenia materiałem poliwęglanowym formowanym specjalnie dla zerowego zniekształcenia optycznego. Rezultatem jest soczewka, która została zaprojektowana w celu zmaksymalizowania ochrony przy jednoczesnym zachowaniu najczystszego, najdokładniejszego widzenia podczas jazdy.

Zobacz więcej. Jedź szybciej. Technologia HiPER Lens (wybrane modele).
To proste. Ludzie widzą trzy podstawowe kolory - czerwony, zielony i niebieski. Ludzkie widzenie zaczyna się zniekształcać, gdy te trzy kolory nakładają się na siebie. Soczewki 100% HiPER odfiltrowują zniekształcenia, co zapewniają większy kontrast i jeszcze bardziej żywe kolory. Zwiększając kontrast, rowerzyści doświadczają głębokiej wizji z niezrównaną percepcją, aby poczuć każdy szczegół terenu, zanim go pokonają.

Zintegrowane 6-punktowe formowane mocowanie.
Zamknięte w bryle. 6-punktowe zintegrowane mocowanie zabezpiecza soczewkę i działa zgodnie z systemem szybkiej wymiany, który umożliwia zamianę między soczewkami za pomocą kilku prostych kliknięć.

CECHY/FUNKCJE:

 • Soczewka: ULTRA HD zapewnia niezrównaną klarowność optyczną, formowana wtryskowo, odporna na uderzenia soczewka o grubości 2 mm.
 • System szybkiej wymiany: oferuje prostą możliwość wymiany soczewki.
 • Mocowanie soczewki: 6-punktowy system mocowania soczewki zintegrowany z systemem szybkiej wymiany, maksymalizującym bezpieczene dopasowanie.
 • Ramka: Połączona, podwójnie wtryskiwana ramka maksymalizuje wytrzymałość i trwałość.
 • Wysięgniki ramki: Pomagają osiągnąć idealne dopasowanie i balans.
 • Wentylacja: System zarządzania i odprowadzania potu nowej generacji.
 • Wloty powietrza: Duże wloty powietrza zwiększają cyrkulację i maksymalizują odprowadzanie wilgoci.
 • Pianka: Perforowana trójwarstwowa pianka odprowadza pot i zwiększa wentylację.
 • Pasek: 48 mm szerokości, pasek pokryty silikonem eliminuje poślizg.
 • Odpinana osłona nosa: Mocowanie osłony nosa zapewnia stabilność i ochronę w większości warunków testowych.
 • Technologia konturowego uszczelnienia kompresyjnego, aby utrzymać gogle na miejscu.


W ZESTAWIE:
Modele obejmują: gogle + pokrowiec z mikrofibry.

RODZAJE SOCZEWEK:

HD Double Injected Anti-Fog - Kategoria filtra 0, Przepuszczalność światła 88%-92%
- Podwójna, wtryskiwana soczewka, z powłoką zapobiegającą powstawaniu mgły w każdych warunkach pogodowych. Uniwersalna soczewka zapewnia maksymalną ilość światła w każdych warunkach.

PROSTOTA JEST SZCZYTEM WYRAFINOWANIA
Z pierwszej linii gogli 100% pochodzą Racecraft, Accuri i Strata. Podczas gdy wszystkie modele oferują unikalne funkcje, dopasowanie i funkcjonalność, wszystkie posiadają to samo DNA i wykorzystują tę samą technologię wymiennych soczewek TOPVIEW® i system zrywek. Bądź gotowy na wszelkie warunki podczas jazdy, przechowując torbę na sprzęt z mniejszą ilością akcesoriów. 100%, to najbardziej wszechstronny dostępny system gogli.100% - DOSTARCZAMY WIZJĘ.
100% dotyczy Wizji. Co widzą nasi sportowcy i jak wprowadzamy innowacje. Umożliwiamy sportowcom widzenie i myślenie w inny sposób. Zerwanie z konwencją wymaga wyobraźni, innowacji i jasności. Okulary 100% zapewniają widzenie i pewność siebie. Koncentrujemy się na eliminowaniu zakłóceń na najwyższym poziomie wyścigów i zawodów.


NASZE DZIEDZICTWO TO INNOWACJA.
NASZĄ TRADYCJĄ JEST WYDAJNOŚĆ.

EWOLUCJA PRĘDKOŚCI
Nasza przeszłość jest naszym impetem - system wysokiej rozdzielczości soczewek 100% jest wynikiem dziesięcioleci pasji, designu, rzemiosła i badań.

Ochrona i komfort
Soczewki poliwęglanowe są nietłukące i odporne na uderzenia. Hydroilo powłoka odpychająca olej i wodę utrzymuje soczewki dłużej w czystości.

Zdrowsze i mniej zmęczone oczy
Kompletna filtracja przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym, aby Twoje oczy były zdrowe. Filtracja przed światłem niebieskim, która zmniejsza zmęczenie oczu, zapewniając bardziej komfortowe widzenie.

Czystsze, dokładniejsze widzenie
Optycznie nieskazitelne, odporne na zarysowania soczewki zapewniają niezrównaną przejrzystość i wzmocnienie kolorów dzięki odcieniom do wszystkich warunków jazdy.

Soczewki zmniejszają zmęczenie, poprawiają kolor i wyostrzają widoczność.

ZAPROJEKTOWANE W KALIFORNII.
WYKONANE WE FRANCJI I WŁOSZECH.

Napisz opinię

<br /> <b>Notice</b>: Trying to get property of non-object in <b>/home/triathlo/domains/3athlete.pl/public_html/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatebase.php(157) : eval()'d code</b> on line <b>190</b><br />


Notice: Trying to get property of non-object in /home/triathlo/domains/3athlete.pl/public_html/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatebase.php(157) : eval()'d code on line 194


Notice: Trying to get property of non-object in /home/triathlo/domains/3athlete.pl/public_html/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatebase.php(157) : eval()'d code on line 197

Więcej produktów w tej samej kategorii

339,15 zł 399,00 zł -15%Realizacja 3 dni
339,15 zł 399,00 zł -15%Realizacja 3 dni
288,15 zł 339,00 zł -15%Realizacja 3 dni
288,15 zł 339,00 zł -15%Realizacja 3 dni
288,15 zł 339,00 zł -15%Realizacja 3 dni