Polar zegarek multisportowy Vantage M czarno-miedziany + Folia ochronna gratis!

Polar

Nowy produkt


Polar Vantage M to wielokrotnie nagradzane urządzenie treningowe, będące połączeniem najnowszych technologii sportowych i lekkiego designu.

-140,00 zł

1 059,00 zł

1 199,00 zł

sprawdź koszt dostawy

2 szt.

Darmowa dostawa

Jeśli kwota Twojego zamówienia przekroczy 250 zł za wysyłkę nie zapłacisz ani złotówki.

Ekspresowa wysyłka 24h

Wysyłki zazwyczaj realizujemy w 24h od zakupu!*

*Nie dotyczy produktów na zamówienie lub z ograniczoną dostępnością.

AŻ 30 dni na zwrot

Masz aż 30 dni, aby zwrócić zakupiony produkt, jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z zakupu.

Więcej szczegółów w regulaminie.

POLAR VANTAGE M CZARNO-MIEDZIANY 

Zegarek Polar Vantage M w kolorze czarno-miedzianym to uniwersalny smartwatch, na który składają się okrągła koperta i pasek wykonane z tworzywa sztucznego w  kolorze czarno-miedzianym oraz wyświetlacz zabezpieczony szkiełkiem mineralnym. Urządzenie oferuje możliwości takie jak m.in.: obsługa ponad 130 różnych dyscyplin sportowych, monitorowanie tętna, łączność Bluetooth, liczenie kalorii i wiele innych. Poziom wodoszczelności urządzenia pozwala na korzystanie z niego podczas kąpieli oraz pływania w basenie, (jednak nie zaleca się używania go podczas nurkowania). Produkt został objęty dwuletnią gwarancją i zapakowany w oryginalne pudełko.

Smartwatch Polar Vantage - z myślą o aktywnych

Zegarek Polar Vantage M w kolorze czarno-miedzianym zaprojektowano z myślą o osobach aktywnych, nieograniczających się do jednej dyscypliny sportu. Okrągła koperta oraz pasek powstały z lekkiego, a zarazem wytrzymałego tworzywa sztucznego w czarno-miedzianym kolorze. W kopercie znajduje się elektroniczny, kolorowy wyświetlacz, który przykryto odpornym na zarysowania i pęknięcia szkiełkiem mineralnym. Urządzenie wyposażono także w m.in. licznik kalorii, 130 trybów sportowych, monitorowanie tętna i jakości snu oraz wiele innych funkcji.

Najwyższa jakość wykonania


Zegarek Polar Vantage M został wyposażony w:

 • Okrągłą kopertę, do której wykonania użyto niezwykle lekkiego i solidnego tworzywa sztucznego w czarno-miedzianym kolorze.
 • Czarno-miedziany pasek z silikonu, wyposażony w utrzymane w tym samym odcieniu zapięcie na sprzączkę. Pasuje na nadgarstki o obwodzie 140-210 mm. Pasek można łatwo wymienić bez konieczności korzystania z serwisu.
 • Bezel i przyciski wykonane ze stali szlachetnej w kolorze miedzianym.
 • Elektroniczny, kolorowy wyświetlacz.
 • Pokrywające wyświetlacz szkiełko mineralne, którego twardość oceniono na pięć punktów w 10-stopniowej skali Mohsa.

Szeroka funkcjonalność

Zegarek Polar Vantage M oferuje możliwość korzystania z licznych funkcji takich jak:

 • Polar Precision Prime - technologia mierząca tętno z nadgarstka, łącząca w sobie optyczny czujnik tętna z sensorem, którego rolą jest sprawdzanie jak mocno zegarek przywiera do skóry. Technologia ta dodatkowo usuwa zakłócenia wynikające z ruchu urządzenia podczas treningu.
 • Training Load Pro - wskazuje obciążenie każdej sesji treningowej i to, jak mocno wpływa ono na organizm użytkownika.
 • Program treningu biegowego pozwala na wybranie odpowiedniego programu treningowego dostosowanego do indywidualnych potrzeb.
 • Ponad 130 profili sportowych - urządzenie obsługuje ponad 130 różnych dyscyplin sportowych. Istnieje także możliwość dodania własnego profilu za pośrednictwem aplikacji Polar Flow.
 • Funkcje pływackie - umożliwiają śledzenie postępów w pływaniu. Urządzenie automatycznie wykrywa tętno, styl pływania, dystans, tempo, liczbę cykli, a nawet czas odpoczynku użytkownika.
 • Całodobowy pomiar aktywności - urządzenie śledzi liczbę kroków, spalonych kalorii, przebyty dystans, czas i jakość snu oraz wskazuje użytkownikowi spersonalizowany cel dziennej aktywności.
 • Running Index monitorujący efektywność biegu.
 • Program Treningu Biegowego - umożliwia dostosowanie programu treningowego do potrzeb użytkownika.
 • Inteligentny licznik kalorii - urządzenie podaje informacje o ilości spalonych kalorii w oparciu o informacje o masie ciała, wieku, wzroście, płci, maksymalnym tętnie (HRmax) oraz intensywności treningu.
 • Korzyści z treningu - natychmiast po zakończeniu treningu urządzenie wyświetla motywacyjne informacje na temat jego wpływu na organizm.
 • Całodobowy pomiar tętna - urządzenie śledzi zachowanie serca użytkownia całą dobę, czego wynikiem są precyzyjne informacje dotyczące aktywności i liczby spalonych kalorii oraz pokazuje najniższe i najwyższe tętno w ciągu dnia.
 • Sleep Plus™ - urządzenie automatycznie wykrywa czas i jakość snu.
 • GPS i Glonass - urządzenie korzystając z satelit GPS i Glonass, zapewnia precyzyjne wskazanie lokalizacji.
 • Wyświetlanie dni tygodnia i miesiąca.
 • Budzik z funkcją drzemki.
 • Wersje językowe: angielski, niemiecki, francuski, włoski, holenderski, norweski, hiszpański, portugalski, szwedzki, fiński, duński, polski, rosyjski, turecki, indonezyjski oraz czeski.
 • Akumulator litowo-polimerowy o pojemności 230 mAh, który pracuje do 30 godzin w trybie treningowym (z włączoną funkcją GPS i pomiarem tętna z nadgarstka).

Łączność i kompatybilność

 • Kompatybilność z nadajnikami na klatkę piersiową Polar Bluetooth Smart.
 • Kompatybilność z aplikacją mobilną Polar Flow, oprogramowanie z możliwością aktualizacji, wiele języków interfejsu użytkownika (w tym polski) .
 • Serwis internetowy Polar Flow kompatybilny z systemami operacyjnymi Mac OS X 10.6, OS X 10.7, OS X 10.8 lub nowszym oraz Windows XP, Windows 7, Windows 8 lub nowszym.
 • Połączenie Bluetooth Smart z telefonem i sensorami.


Słuchanie głosu swego ciała to jedno, a rozumienie jego mowy – to coś całkowicie odmiennego. Firma Polar pomaga klientowi w uzyskiwaniu najbardziej szczegółowych danych treningowych. Dzieje się tak dzięki połączeniu wiedzy w takich dziedzinach jak sport, fizjologia i elektronika z głębokim zrozumieniem potrzeb klienta. Nie dziwi więc fakt, że od roku 1977 jesteśmy pionierami w zakresie innowacji technologicznych i produkcji monitorów pracy serca.

Oceń 
2020-09-15

piękny zegarek

śliczny

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  <br /> <b>Notice</b>: Trying to get property of non-object in <b>/home/triathlo/domains/3athlete.pl/public_html/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatebase.php(157) : eval()'d code</b> on line <b>190</b><br />


  Notice: Trying to get property of non-object in /home/triathlo/domains/3athlete.pl/public_html/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatebase.php(157) : eval()'d code on line 194


  Notice: Trying to get property of non-object in /home/triathlo/domains/3athlete.pl/public_html/tools/smarty/sysplugins/smarty_internal_templatebase.php(157) : eval()'d code on line 197

  Więcej produktów w tej samej kategorii